Kasjer - sprzedawca
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
Dino Polska S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa działu mięsnego
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • dbanie o ekspozycję towarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. podstawowe
  • praca w systemie 2 zmianowym

To oferujemy

  • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb
  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
  • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne
  • niezbędne szkolenia
  • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli nie posiada Pani/ Pan adresu e-mail, zapraszamy do złożenia CV osobiście: w Centrali Dino, w marketach bądź Centrach Logistycznych naszej sieci. Istnieje również możliwość przesłania aplikacji listownie na adres siedziby: DINO Polska S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn. Jeśli aplikuje Pani/ Pan poprzez stronę internetową proszę pamiętać, aby załączone dokumenty zawierały dane kontaktowe, które pozwolą na kontakt przedstawiciela Firmy.

  • Praca Łomianki
  • Sprzedawca Łomianki
  • Kasjer Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696