Kasjer, pracownik sklepu ZM Somianka
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, Mazowieckie, Polska
Zakłady Mięsne Somianka
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

O nas
Zakłady Mięsne Somianka to Firma rodzinna z polskim kapitałem. Powstała w roku 1992. w miejscowości Somianka. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie mięsnym, prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego, wprowadzając na polski rynek wysokiej jakości wędliny, kiełbasy, boczki oraz wyroby podrobowe. Dodatkowym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest działalność usługowa i handlowa w zakresie sprzedaży detalicznej, prowadzonej w sieci własnych sklepów o profilu ogólnospożywczym. Obecnie mamy 38 sklepów w 29 miejscowościach.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujmy do swojego zespołu Pracownika do sklepu w Czosnowie.
OFERUJEMY:
Umowę o pracę
Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb w zależności od sytuacji kadrowej sklepu
Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Bony na Święta
Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole Comiesięczną premię uzależnioną od wyników sklepu na które masz wpływ
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach Spotkania integracyjne
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
MILE WIDZIANE:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Doświadczenie pracy w handlu detalicznym.

  • Praca Czosnów
  • Kasjer Czosnów
  • Pracownik fizyczny Czosnów
  • Pracownik biurowy Czosnów
  • Pracownik produkcji Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714