Kasjer - Pracownik Hali
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Schiever Polska
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa terminala i urządzeń kasowych
  • Obsługa klienta

WYMAGANIA:
  • Zaangażowania w pracę
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pół etatu z możliwością wypracownia większej liczby godzin,
  • dużą samodzielność w działaniu
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wdrożenie na stanowisko pracy
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np. alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)
  • atrakcyjne świadczenia socjalne
  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kasjer Bielsko-Biała
  • Kasjer biletowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532