Kasjer - pobór opłat na autostradzie
  • Zabierzów
Zabierzów, Zabierzów, Małopolskie, Polska
GiGroup
17. 4. 2024

Firma zajmująca się utrzymaniem płatnego odcinka autostrady A4 z Krakowa do Mysłowic poszukuje chętnych osób do pracy przy pobieraniu opłat za przejazd.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Pobieranie opłat od kierowców;
-Przestrzeganie zasad naliczania opłat za różne warianty pojazdów;
CZEGO OCZEKUJEMY?
-Własnego dojazdu do Balic ;
-Dyspozycyjności do pracy zmianowej o różnych porach dnia - również pojedyncze nocki w późniejszym czasie;
CO OFERUJEMY?
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy;
-Stawkę 29,50 zł/h brutto plus dodatek za pracę w godzinach nocnych;
-Elastyczny grafik;
-Opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia przez agencję;
Więcej informacji udzielamy pod numerem: 781 300 390

  • Praca Zabierzów
  • Kasjer Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179