Kasjer- pobór opłat na autostradzie
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik punktu poboru opłat na autostradzie

Miejsce pracy: Mysłowice (Brzęczkowice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pobór opłat za przejazd autostradą;
  • Obsługa kasy, terminala;
  • Obsługa klientów;

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Własnego dojazdu do bramek w Mysłowicach - Brzęczkowicach- warunek konieczny;
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej o różnych porach dnia;
  • Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala;

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zostania na dłużej;
  • Stawkę 29,50 zł/h brutto +20% dodatku za pracę w porze nocnej;
  • Komfortowe warunki pracy;
  • Elastyczny grafik- możliwość zamian z innymi pracownikami;

  • Praca Mysłowice
  • Kasjer Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851