Kasjer/Kasjerka
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Dla naszego klienta, dostawcy artykułów spożywczych, poszukujemy kasjera.

Obowiązki

  • Sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych.
  • Współdziałanie w budowaniu wizerunku firmy jako firmy przyjaznej Klientowi.
  • Prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary oraz rozliczanie utargu.
  • Stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Udzielanie informacji klientom na temat oferowanych usług.

Wymagania

  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z Klientem.
  • Dokładność, dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Kalisz
  • Kasjer Kalisz Pomorski
  • Kasjer Kalisz
  • Kasjer biletowy Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584