Kasjer / Kasjerka działu mięso i wędliny
  • Szczecin, ul. Szwedzka 28
zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Szwedzka 28, zachodniopomorskie, Polska
Chata Polska S.A.
13. 9. 2024

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Zadania:

  • Obsługa stoiska mięsnego
  • Dbanie o ekspozycję
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym  (6-21:30)
  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy
  • Rabatową kartę zakupową

  • Praca zachodniopomorskie
  • Kasjer zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584