Kasjer / Kasjerka działu mięso i wędliny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
2. 10. 2024

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Zadania:

  • Obsługa stoiska mięsnego
  • Dbanie o ekspozycję
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym  (6-21:30)
  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy
  • Rabatową kartę zakupową

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Kasjer Poznań
  • Kasjer biletowy Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116