Kasjer / Kasjerka
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Grupa Inter Cars
2. 9. 2024

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.intercars.eu. Do Filii Inter Cars w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania, jakie będą należały do Ciebie:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • Praca Gdynia
  • Kasjer Gdynia
  • Kasjer biletowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544