Kasjer/Kasjerka -Bufetowa/Bufetowy
  • 00-105 Warszawa
mazowieckie, 00-105 Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowiska:

Kasjer – Bufetowy/ Kasjerka- Bufetowa

Miejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na początek na umowę zlecenie, a po okresie próbnym na umowę o pracę,
  • Po okresie próbnym możliwość dodatków, pakietu medycznego, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Praca od poniedziałku do piątku  w godz. 10-18

Zadania::

  • Prace porządkowe,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wydawanie posiłków,
  • zmywanie naczyń

Prosimy przesłać CV za pomocą przycisku aplikowania lub zadzwonić

Wymagania

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Aktualnego orzeczenia do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe.

  • Praca mazowieckie
  • Kasjer mazowieckie
  • Kasjer Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080