KASJER/KASJERKA 0,5 ETATU
  • Wrocław
Wrocław, Bolesława Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.
12. 9. 2024
od 2 375 do 2 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:
- Zapewnienie płynnej i profesjonalnej obsługi klienta na kasie fiskalnej;
- Odpowiedzialność za powierzone pieniądze i poprawne rozliczenie salda kasy w sposób zapewniający prawidłową realizację płatności gotówkowych i bezgotówkowych;.
- Proponowanie Klientom możliwości skorzystania z bieżących promocji, udogodnień oraz odpowiadanie na pytania i wyjaśnia wątpliwości Klientów we wskazanych obszarach.
Twój pakiet korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy;
- 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
- Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
- Dofinansowanie do wypoczynku, karta przedpłacona, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach;
- Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.
Praca w godz.: 6:00-22:00. Praca zmianowa, praca również w weekendy.
Oferta dostępna w sali G, A.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 446 262.

Inne wymagania
Twoje doświadczenie i umiejętności:
- Szukasz elastycznych godzin pracy (w tym niepełnym wymiarze etatu)
- Szukasz dynamicznej oraz pełnej wyzwań pracy,
- Posiadasz pasję do produktu i obsługi klienta,
- Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
- Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Wrocław
  • Kasjer Wrocław
  • Kasjer biletowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584