Kasjer/ka - w markecie spożywczym
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BEFLEXI Sp. z o.o.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na stanowiskach kasowych
  • Prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Udzielanie informacji klientom na temat oferowanych usług

Wymagania pracodawcy

  • Aktualna książeczka sanepid lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • W przypadku obcokrajowców: komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, już od pierwszej godziny pracy
  • Podgląd grafików w aplikacji myJobel.pro
  • Program "Poleć znajomemu" - Polecaj pracę znajomym i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie

  • Praca Wrocław
  • Kasjer Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Kasjer biletowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190