Kasjer/ka w markecie spożywczym
  • Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
Kołobrzeg
FallWork
4. 10. 2024
3000-4000
Informacje o stanowisku

Pracuj jako kasjer/sprzedawca

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych klientów

- Obsługa kasy fiskalnej, płatności gotówkowe i bezgotówkowe

- Wykładanie oraz dbanie o ekspozycję towaru

- Prace porządkowe na terenie sklepu

- Rozliczenie kasjerskie

Wymagania:

- Gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu

- Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

- Gotowość do pracy zmianowej

- Dyspozycyjność do pracy od zaraz

Oferujemy:

- Szkolenie niezbędne do podjęcia pracy

- Opiekę oraz wsparcie koordynatora

- Pracę w przyjaznej atmosferze

- Elastyczny czas pracy

- Wynagrodzenie tygodniowe/miesięczne – decyzja należy do ciebie

Kontakt telefoniczny: 883-088-611

Mail: d.stawicki@fallwork.pl

Proszę o dodanie do aplikacji klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

  • Praca Kołobrzeg
  • Kasjer Kołobrzeg
  • Kołobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388