Kasjer/ka w markecie budowlanym
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
ATERIMA WORK
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać kasę fiskalną
  • Wystawiać faktury VAT
  • Profesjonalnie obsługiwać klientów i udzielać im informacji

Czego oczekujemy?
  • Skrupulatności oraz podzielności uwagi
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe
  • Rzetelności w wykonywaniu pracy

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową 28,00 zł brutto
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe)
  • Dodatek za pracę w niedzielę
  • Pracę w markecie budowlanym w Jeleniej Górze

  • Praca Jelenia Góra
  • Kasjer Jelenia Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Jelenia Góra
  • Pracownicy uczelni w Polsce Jelenia Góra
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Jelenia Góra
  • Kasjer biletowy Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190