Kasjer doradca finansowy -PP Kasa Stefczyka
  • Wolsztyn
kasjer doradca finansowy -PP Kasa Stefczyka
Wolsztyn, Wolsztyn, Wielkopolskie, Polska
Kinga
6. 9. 2024

Placówka Partnerska Kasy Stefczyka poszukuje pracownika na stanowisko
kasjer-doradca finansowy
Kasjer-doradca finansowy
Oczekujemy: pozyskiwanie klientów i obsługę klientów.
wykształcenie wyższe lub średnie min 1 rok doświadczenia w sprzedaży
konsekwencja i skuteczność w osiąganiu wyników biznesowych
samodzielność kreatywność i dobra organizacja pracy
nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
umiejętności pracy pod presją,
zaangażowanie
Zadania:
efektywne realizowanie miesięcznych celów biznesowych
kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
inicjowanie i wspieranie działań prowadzących do pozyskania nowych klientów
sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeń
organizowanie lokalnych akcji marketingowych
Oferujemy:
atrakcyjny system motywacyjny
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
konkursy sprzedażowe z nagrodami
pracę od poniedziałku do piątku
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

  • Praca Wolsztyn
  • Doradca Wolsztyn
  • Kasjer Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567