Kasjer / Bufetowa
  • Kobyłka
Kobyłka, Kobyłka, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

DUSSMANN  POLSKA Sp. z o. o. zatrudni na stanowisko:

KASJER/ BUFETOWA

Miejsce Pracy: Zielonka lub Kobyłka

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15

Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne.
OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenia na okresie próbnym, później umowa o pracę,
  • Terminowe wypłaty,
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem.

OBOWIĄZKI:

  • Pomoc przy obsłudze rozliczeń konsumentów (kasa fiskalna),
  • Wydawanie posiłków,
  • Drobne prace porządkowe,
  • Inne prace zlecone przez kierownictwo,
  • Zmywanie naczyń.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy:

    • Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.
    • Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.

  • Praca Kobyłka
  • Kasjer Kobyłka
  • Kobyłka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588