Kasjer | Suwałki | Umowa zlecenie |Praca od zaraz
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, podlaskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa Klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych
  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę na pół etatu z możliwością wyrobienia większej ilości godzin
  • Wynagrodzenie godzinowe (student do 26 roku życia: brutto = netto)
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Suwałki
  • Kasjer Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080