Kancelaria prawna poszukuje pracownika administracyjnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kancelaria Juris
9. 3. 2024

Kancelaria prawna pilnie poszukuje pracownika administracyjnego na pół etatu, najchętniej z doświadczeniem w kancelarii prawnej.
Zadania:
• obsługa obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• bieżąca prowadzenie sekretariatu wraz przygotowywaniem i obsługą firmowych spotkań zewnętrznych i wewnętrznych
• przygotowywanie dokumentów dla księgowości
• przyjmowanie i ewidencjonowanie przesyłek oraz przekazywanie dokumentacji
• prowadzenie ewidencji i zbioru umów i zamówień;
• organizacja i obsługa wyjazdów służbowych prawników, prowadzenie oraz nadzór nad ogólnym kalendarzem spotkań
• prowadzenie rozliczeń wykonanych usług i fakturowanie klientów oraz rozliczeń wewnętrznych Kancelarii
• administrowanie wewnętrzną siecią teleinformatyczną w siedzibie Kancelarii
• prowadzenie spraw związanych z administracją powierzchni biurowej w lokalach Kancelarii
• zamawianie artykułów spożywczych, biurowych, sanitarnych
Wymagania:
• znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego (MS Office)
• doskonała komunikacja ze współpracownikami
• dobra organizacja pracy
• dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
• wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub pokrewne
Wszystkich zainteresowanych spełniających powyższe wymagania prosimy o przysłanie CV na adres mailowy kancelarii: @ z dopiskiem:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Juris sp. z o. o. (z siedzibą: 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a) w celu realizacji procesu rekrutacji.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Juris sp. z o. o. (z siedzibą: 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem @

  • Praca Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749