KADROWA Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
KA-RO Sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kadrowa - praca na podstawie umowy o pracę
Firma świadcząca usługi geodezyjne przy inwestycjach drogowych na terenie całego kraju, zatrudni do biura w Warszawie kadrową.
Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów zleceń – około 100 osób
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
- przygotowywanie dokumentów z zakresu stosunku pracy
- sporządzanie umów cywilnoprawnych
- prowadzenie akt osobowych
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- prowadzenie ewidencji urlopów wypoczynkowych
- przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych dla ZUS
- pilnowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
- sporządzanie PIT-11, PIT-4R
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra, praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń oraz zasiłków
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
- znajomość obsługi programu Płatnik
- dokładność i staranność w wykonywaniu zadań
- mile widziana znajomość obsługi programu RAKS SQL
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087