Kadrowa, specjalista d/s kadr i płac
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, Podkarpackie, Polska
Adam Łoś
23. 8. 2024

Firma Pralniczo-Usługowa Eko-Styl Rental w Leżajsku poszukuje pracownika na stanowisko: kadrowa.
OPIS STANOWISKA:
- prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej,
- prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy,
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
- dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
- obsługa kadrowa pracowników,
- przygotowanie raportów, statystyk i zestawień,
- obsługa programów firmy: Płatnik, PFRON, Optima,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi PUP, PIP, ZUS, US
WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- znajomość systemu Płatnik, Optima, PFRON,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
- ukończone studia ekonomiczne, administracyjne lub pokrewny kierunek.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- system szkoleń,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca Leżajsk
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544