Kadrowa / Kadrowy
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Gram Sadeccy sp.j.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.

W związku z rozwojem firmy szukamy obecnie na stanowisko:
Opis stanowiska
  • monitorowanie i samodzielne rozliczanie czasu pracy oraz administrowanie absencjami pracowników,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • obsługa dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy pracowników w systemie kadrowym,
  • sporządzanie dokumentacji ZUS, PIT, GUS, PPK, PFRON, PZU,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i innych dokumentów płacowych,
  • monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP,
  • monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych i płacowych,
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych,
  • współpraca z działem księgowym.

Wymagania
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra oraz praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego, przepisów ZUS,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz Microsoft Office,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045