Kadrowa
  • Zabrze
Kadrowa
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Job Point Sp. z o.o.
5. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników
  • Prowadzenie teczek osobowych, kompleksowa obsługa kadrowa
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników (Płatnik)
  • Kontrola stanu urlopów
  • Praca w programie Symfonia
  • Współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kadrowej
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz kadry i płace
  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców będzie dużym atutem
  • Ukończony kurs kadry i płace lub wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość programów Excel, Symfonia i Płatnik
  • Organizacja pracy własnej i umiejętność określania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne, dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin bezpośrednio u naszego klienta
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawa 4242zł brutto+ premia (możliwość negocjacji stawki po okresie próbnym)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • Planowane rozpoczęcie pracy od maja 2024

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862