Kadrowa
  • Lublin
Kadrowa
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
pit4 biuro rachunkowe
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
sporządzanie umów o prace, dzieło i zlecenie
naliczanie wynagrodzeń
sporządzanie list płac
rozliczanie zwolnień lekarskich i zasiłków
przygotowanie zgłoszeń i deklaracji ZUS
prowadzenie akt osobowych
sporządzanie deklaracji PIT-4R i PIT-11
doradztwo w sprawach prawa pracy i ZUS
wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów
prowadzenie ewidencji czasu pracy
Nasze wymagania
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Skrupulatność oraz umiejętność dbania o porządek w dokumentach
Samodzielność oraz zaangażowanie
Aktywne nastawienie na rozwój zawodowy i stałe poszerzanie kompetencji
Umiejętności efektywnej pracy w zespole
Mile widziane
umiejętności obsługi małej księgowości
znajomość programu kadrowego Comarch Optima
znajomość języka angielskiego
To oferujemy
Klientów do obsługi z różnych branż
Atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę
O nas
Biuro rachunkowe pit4 działa od 2006 roku, zapewniając kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale posiadamy również oddziały w Lublinie oraz Nowym Sączu. Jesteśmy doskonałą propozycją dla małych i średnich firm, niezależnie od rodzaju działalności gospodarczej. Naszymi klientami są firmy różnej wielkości i branż: kancelarie, apteki, sklepy, restauracje, firmy z branży programistycznej, budowlanej, artystycznej, a także stowarzyszenia i fundacje. Wśród klientów mamy m.in spółkę giełdową i ambasadę, ale również – wielopokoleniową firmę zegarmistrzowską. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848