Junior UX Designer
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
29. 5. 2024

1359

Obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu interfejsów użytkownika, prowadzeniu badań, testów użyteczności, tworzeniu person
  • Praktyczna znajomość i swoboda w korzystaniu z takich programów jak: Figma, FigJam
  • Solidne zrozumienie zasad HDC, Design Studio
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość technologii webowych i mobilnych (HTML, CSS, JavaScript) oraz projektowania responsywnego
  • Znajomość zasad projektowych związanych z dostępnością
  • Mile widziana znajomość cyklu życia oprogramowania, metodologii Agile/Scrum
  • Tworzenie koncepcji i makiet przedstawiających pomysły projektowe i prototypy
  • Definiowanie architektury informacji oraz nawigacji dla zapewnienia najbardziej intuicyjnego flow użytkownika
  • Zbieranie informacji podczas testów użyteczności
  • Praca z dokumentacją analityczną (Confluence)
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami w tworzeniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb użytkowników, celów biznesowych oraz pod kątem wykonalności technicznej
  • Znajomość najlepszych praktyk projektowych w celu podniesienia jakości produktu na poziomie użytkowym na najwyższy poziom

Oferujemy

  • Udział w całym cyklu życia projektu w ramach rozwoju naszych topowych produktów!
  • Udział w międzynarodowych projektach w których rozwiniesz swoje kompetencje jako UX Designer
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055