Junior Teamleader - Młodszy Brygadzista
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Sabaj System Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków :
-nadzór nad ilościową, jakościową i terminową realizacją planu na powierzonym odcinku produkcyjnym,
- zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz sprawowanie nadzoru nad podległymi pracownikami
- sporządzanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia produkcji.
- Rejestracja produkcji w systemie MRP
-stała współpraca z działem przygotowania produkcji (planiści, technolodzy, konstruktorzy) w zakresie przebiegu i optymalizacji procesu technologicznego,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
-doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
- umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
- Znajomość środowiska pracy wg metod 5S oraz Lean – Mile widziane
-umiejętność planowania i nadzorowania produkcji
- znajomość programu Excel, Word
- Dyspozycyjność min 180 godz/ miesięcznie
- pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;
- motywacja i chęci do pracy
- Doświadczenie w pracy w zespole (w tym sportach zespołowych) – mile widziane
Oferujemy :
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z zakresu zarządzania i organizacji produkcji
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
-Dodatkowe premie i bonusy za wyrobienie norm produkcyjnych i zaangażowanie

  • Praca Kraków
  • Brygadzista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183