Junior Team Kreatywny (copywriter + art director)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plej Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

Jeśli masz pierwsze doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowej w agencjach i chcesz rozwijać się pracując z największymi markami - czekamy na Twoje CV i portfolio ????????

Nasze wymagania

  • Portfolio z internetowymi bangerami.
  • Min. Rok doświadczenia w agencji.
  • Znajomość najnowszych trendów w komunikacji.
  • Umiejętność współpracy w zespole projektowym, komunikatywność i otwartość na nowe rozwiązania.
  • Zaangażowanie, inicjatywy i ciśnienie na nagrody?

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Ciekawe projekty dla dużych, znanych brandów.
  • Elastyczne podejście do HO.
  • Zgrany zespół i normalną atmosferę pracy – i mamy na to dowody!
  • W pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne i managerskie, wspólne działania CSR.
  • Siedzibę w nowym, wygodnym biurze w pobliżu Łazienek Królewskich ???

Swoje CV wystrzelcie w naszym kierunku, klikając przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Copywriter Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544