Junior Specjalista/-tka ds. rozwoju biznesu zdalnie
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwój biznesu i aktywna sprzedaż klientów B2B
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  • przeprowadzanie prezentacji (MS Teams)
  • ralizowanie założonych celów

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży minimum rok, lub duża determinacja do wejścia w struktury sprzedaży, poprzedzona doświadczeniem w pracy z ludźmi
  • otwartość, gotowość po okresie wdrożenia do samodzielnej pracy zdalnej
  • komunikatywność, poczucie humoru, ciekawość innych

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, otwartość do rozmów jeśli chodzi o wysokość podstawy
  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • dodatkowe premie
  • pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna
  • elastyczny czas rozpoczynania pracy
  • pełne wdrożenie
  • wyjazdy integracyjne

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509