Junior Specialist with Dutch (new SSC)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Na tym stanowisku będziesz mieć kontakt z pracownikami firmy, odpowiadając na ich zapytania (mailowe) dotyczące urlopów, zmiany danych osobowych, informacji o awansach, prośbach o przygotowaniu dokumentów.

    To rola w wewnętrznym zespole HR.
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka ninderlandzkiego (B2-C1) oraz angielskiego (B2)-
  • dobre umiejętności komunikacyjne, chęć do pracy i dalszego rozwoju

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • umowę o pracę
  • premie roczne
  • regularne coroczne podwyżki
  • bonusy świąteczne
  • dodatki finansowe do wakacji
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne
  • możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678