Junior/specialist AP accountant
  • Poznań
junior/specialist AP accountant
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Szukasz pracy z możliwością pracy zdalnej? Posługujesz się językiem czeskim na poziomie min. B2? Chciałbyś spróbować swoich sił w dziale księgowości, a może masz już za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze?

Its a match! To idealna oferta dla Ciebie:)

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • co najmniej wykształcenia średniego
  • znajomości języka czeskiego na poziomie umożliwiającym komunikację oraz rozumienie dokumentów księgowych (poziom B2)
  • umiejętności organizacyjnych i dokładności w pracy
  • gotowości do pracy zdalnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciuo umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • pracę w100% zdalną- możesz pracować z każdego miasta w Polsce!
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i pierwszego doświadczenia w obszarzeksięgowości
  • szansę na rozwójw powszechnie znanej firmieo ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wykorzystania znajomościjęzyka czeskiegow praktyce :)
  • pracę odponiedziałku do piątkuw godzinach8.00 - 16:00

Zadania

  • udział w projektach i nowych inicjatywach
  • księgowanie faktur kosztowych od dostawców krajowych i zagranicznych – kodowanie faktur
  • rozliczanie raportów podróży i wydatków
  • wdrażanie się w procesy AP i AR (księgowanie należności i zobowiązań)
  • weryfikacja i wysyłanie potwierdzeń sald do dostawców

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648