Junior Sales Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OmniOffice Sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów.
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych potencjalnych klientów.
  • Inicjowanie kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem mediów społecznościowych z potencjalnymi klientami.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów i udzielanie informacji na temat oferty biur serwisowanych.
  • Umawianie spotkań z klientami oraz prezentacji biur.
  • Wspieranie starszych przedstawicieli handlowych w negocjacjach i finalizacji umów.
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i ofert dla klientów.

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć doświadczenia! Liczą się chęci, zaangażowanie i żyłka sprzedażowa.
  • Ukończone studia.
  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
  • Dobre umiejętności interpersonalne.
  • Język angielski dobry w mowie i piśmie.
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzowania zadań.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne biura w centrum Warszawy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku biznesowym: wspieramy rozwój naszych pracowników, oferując szkolenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji kandydata).
  • Wspaniałą atmosferę pracy: nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy wspierają się nawzajem i razem dążą do sukcesu.
  • Integracje i networking: regularnie organizujemy wyjazdy integracyjne, imprezy networkingowe oraz spotkania, które pozwalają na budowanie relacji i wymianę doświadczeń.
  • Darmowy dostęp do siłowni i sauny: dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego oferujemy bezpłatny dostęp do siłowni i sauny w naszym biurze.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544