Junior Sales Specialist
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
HR Consulting & Rekrutacja
5. 9. 2024

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko: Junior Sales Specialist
Zakres obowiązków:
• realizowanie planów sprzedażowych w obszarze granulatów tworzyw sztucznych poprzez kompleksową obsługę klienta
• poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu zwłaszcza w obszarze tworzyw technicznych
• utrzymywanie i pogłębianie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami
• doradztwo techniczne w zakresie oferowanych tworzyw
• udział w wydarzeniach branżowych
• reprezentowanie firmy i dbanie o jej profesjonalny wizerunek
Czego oczekujemy:
• wiedzy kierunkowej w zakresie tworzyw sztucznych
• wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
• nastawienia na pracę z ludźmi, procesem i dokumentami
Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6300 – 6800 zł brutto na start
• Premie uznaniowe
• Program poleceń pracowniczych
• Ubezpieczenie grupowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Pracownicze Plany Kapitałowe
• Imprezy rodzinne
• Mikołaj dla dzieci
Zainteresowała Cię oferta? Wyślij CV i porozmawiajmy!

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584