Junior Sales Specialist
  • Połaniec, staszowski, świętokrzyskie
Połaniec
HR Consulting & Rekrutacja
5. 9. 2024

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko: Junior Sales Specialist

Zakres obowiązków:

• realizowanie planów sprzedażowych w obszarze granulatów tworzyw sztucznych poprzez kompleksową obsługę klienta

• poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu zwłaszcza w obszarze tworzyw technicznych

• utrzymywanie i pogłębianie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami

• doradztwo techniczne w zakresie oferowanych tworzyw

• udział w wydarzeniach branżowych

• reprezentowanie firmy i dbanie o jej profesjonalny wizerunek

Czego oczekujemy:

• wiedzy kierunkowej w zakresie tworzyw sztucznych

• wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

• nastawienia na pracę z ludźmi, procesem i dokumentami

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6300 – 6800 zł brutto na start

• Premie uznaniowe

• Program poleceń pracowniczych

• Ubezpieczenie grupowe

• Prywatną opiekę medyczną

• Pracownicze Plany Kapitałowe

• Imprezy rodzinne.

• Mikołaj dla dzieci

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij CV i porozmawiajmy!

  • Praca Połaniec
  • Połaniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544