Junior QA Engineer
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
HR Partner
11. 10. 2024
Do 6000 zł brutto

Do zespołu pasjonatów technologii, który realizuje zadania związane z wizualizacją, symulacją i akwizycją danych systemów sterowanych przez zaawansowaną automatykę, poszukujemy Junior QA Engineer. Szukamy osób, które są zaangażowane, samodzielne i chętnie dzielą się wiedzą.

Miejsce pracy: Dąbrówka - około 14 km od centrum Poznania

Wynagrodzenie: Do 6000 zł brutto

Technologie: JavaScript, Cypress, DevTools, Git, REST API, OpenAPI/Swagger (korzystanie), Postman (lub pokrewne), Youtrack (lub Jira i pokrewne systemy)

Twoje zadania:

  • Sprawdzanie jakości tworzonego oprogramowania
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentów testów (plan testów, strategia testów)
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania w zależności od potrzeb
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji oprogramowania (instrukcje, opisy)
  • Komunikowanie wyników testów, raportowanie błędów w oprogramowaniu

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia i realizowania planu testów
  • Podstawowa znajomość procesu SDLC
  • Podstawowa znajomość architektury aplikacji sieciowych
  • Znajomość specyfiki pracy testera w sprintach (Agile)
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość automatycznego testowania
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość wybranego środowiska do automatyzacji

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy w otoczeniu doświadczonych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych ????
  • Możliwość pracy z różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi, co pozwala na zdobycie cennego doświadczenia w branży
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z projektami na całym świecie, oferującą unikalne doświadczenie zawodowe
  • Profesjonalne wdrożenie, wspierane przez doświadczonego przełożonego i zespół współpracowników
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy (można rozpocząć pracę między 6:45-9:00)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

KRAZ: 18692

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251