Junior Property Manager / Property Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gpre Management Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nieruchomością komercyjną,
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów oraz analiz,
  • Udział w przygotowywaniu budżetów OpEx oraz CapEx,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetów i wynik finansowy obiektu,
  • Kontrola przychodów,
  • Planowanie niezbędnych przebudów i remontów związanych z podniesieniem wartości komercyjnej nieruchomości,
  • Utrzymywanie relacji z Najemcami, nadzór nad realizacją zapisów umów najmu w zakresie zapewnienia obustronnych zobowiązań umownych,
  • Aktywna windykacja należności,
  • Zarządzanie zabezpieczeniami umów najmu,
  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości,
  • Współpraca z serwisami budynkowymi,
  • Reprezentowanie Właściciela Nieruchomości we wszystkich sprawach związanych z nieruchomścią,
  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości,
  • Organizacja przetargów na serwisy i usługi,
  • Monitorowanie działań konkurencji na lokalnym rynku branżowym,
  • Aktywny udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowana Licencja Zarządcy Nieruchomości,
  • Minimum 3-lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania nieruchomościami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office; mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz organizacji pracy w zespole,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • Otwartość na zmiany,
  • Doświadczenie w pracy w warunkach presji i umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych,

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584