Junior Project Manager - Kongresy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MMC Polska
8. 5. 2024

MM Conferences S.A. (MMC Polska) jest liderem kongresów z zakresu nowych technologii dedykowanych sektorom finansów, ubezpieczeń, handlu, energetyki i public. Od 16 lat realizujemy projekty, które stały się platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku. Poruszamy się w obszarach bankowości i fintech, transformacji energetycznej, smart city, retailu i e-commerce, Data i AI.

Jeżeli jesteś młodą osobą, a Twoim celem jest rozwój i merytoryczna praca projektowa przy ogólnogospodarczych kongresach i konferencjach - zapraszamy do zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy Kandydat_x na stanowisko:

Junior Project Manager/Asystent w Dziale Produkcji Projektów Strategicznych (Kongresy)

Zadania:

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie merytorycznego przygotowania konferencji
  • Kontakt z prelegentami i ekspertami rynku
  • Współpraca z działami: marketingu, sponsoringu, graficznym, logistyki oraz sprzedaży
  • Przygotowywanie pism, wniosków o patronaty honorowe, korespondencji, dokumentów
  • Przeprowadzenie researchu merytorycznego i opracowanie wniosków
  • Docelowo prowadzenie projektu samodzielnie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w organizacji wydarzeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, skrupulatność, zdolności analityczne, przewidywanie zagrożeń – wysokie kompetencje dobrego projekt managera
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Konsekwencja i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Mile widziane zainteresowania z obszaru bezpieczeństwa, energetyki, finansów i nowoczesnych technologii

Oferujemy:

  • około 3 miesięczny okres próbny, a po nim jasno wyznaczoną ścieżka awansowania i rozwoju oraz stabilne zatrudnienie
  • Dużą dawkę wiedzy merytorycznej i projektowej
  • Pracę przy organizacji najważniejszych wydarzeń kongresowych w stabilnej firmie, docelowo umożliwiające samodzielne objęcie i prowadzenie projektu
  • Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole ludzi, którzy kochają to co robią
  • Pracę w formule hybrydowej w pełnym wymiarze godzin (atrakcyjna lokalizacja, 38.piętro biurowca w centrum, komputer do pracy zdalnej, telefon kom.)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij swoje CV. Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Zgłoś się!

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293