Junior Plant Controller
  • Gruszczyce
łódzkie, Gruszczyce, łódzkie, Polska
Plukon Sieradz Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i monitorowanie kosztów związanych z produkcją, w tym kosztów surowców, pracy, wyposażenia i innych zasobów;
  • Identyfikacja obszarów oszczędnościowych i możliwości optymalizacji kosztów;
  • Pomoc w opracowywaniu okresowych raportów finansowych dotyczących działalności zakładu produkcyjnego;
  • Pomoc w ocenie opłacalności inwestycji w zakładzie produkcyjnym oraz sporządzanie analiz kosztów i korzyści;
  • Współpraca z innymi działami, w tym z działem produkcji, zakupów, kontroli jakości oraz z działem finansowym, w celu zapewnienia spójności działań.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki finanse, ekonomia, zarządzanie;
  • Umiejętności analityczne, komunikatywność, podejmowanie się wyzwań;
  • Angielski co najmniej na poziomie B2 w mowie i piśmie;
  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy i zakresu obowiązków,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub dostarczyć do siedziby firmy Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030