Junior Office Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa recepcji: koordynacja przepływu korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich, oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • obsługa spotkań i szkoleń (przygotowywanie sal konferencyjnych),
  • dbanie o zaopatrzenie biura (artykuły spożywcze i biurowe),
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • inicjatywa,
  • punktualność,
  • terminowość,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2.
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • status studenta/ucznia.

To oferujemy

  • współpracę na umowie zlecenie w godzinach: 8:00-14:00,
  • stawkę godzinową w wysokości 28,10-31,25 zł/h, w zależności od umowy, oraz dodatkowy system motywacyjny,
  • pracę stacjonarną z naszego biura w Warszawie (ul. Równoległa 4a, Warszawa-Włochy – tylko 400 metrów od stacji WKD Raków!),
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM.
  • termin rozpoczęcia współpracy do ustalenia

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544