Junior New Business Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ORION MEDIA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.
11. 9. 2024

Nasz zespół składa się z ekspertów z różnych obszarów marketingu. Jeśli jesteś kreatywny / -na, chcesz się dalej rozwijać pracując z najlepszymi w branży, tworząc ambitne projekty marketingowe, dołącz do Orion Media Group!

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Junior New Business Manager.

Osoba na tym stanowisku:

  • będzie uczestniczyła w wielu ciekawych projektach realizowanych przez naszą firmę;
  • będzie miała kluczowe znaczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz w utrzymywaniu trwałych relacji z obecnymi klientami,
  • będzie odpowiedzialna za analizowanie rynku, identyfikowanie możliwości biznesowych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju naszej agencji.

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + prowizja

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Typ klienta : B2B (klienci-firmy)

Rekrutacja 2 etapowa ( I etap zdalny, II etap w siedzibie firmy)

Zakres obowiązków:

●Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

●Rozpoznawanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług marketingu internetowego,

●Organizacja spotkań, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,

●Opracowywanie ofert i przygotowywanie prezentacji sprzedażowych,

●Budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami,

●Uczestniczenie w szkoleniach i wydarzeniach branżowych,

Czego oczekujemy:

●Minimum trzyletniego doświadczenia w zakresie digital marketingu, zdobytego w domu mediowym lub agencji marketingowej,

●znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (SEO, Kampanie Adwords, strony www),

●Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji z klientami,

●Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów sprzedażowych,

●Doświadczenia w pracy z klientami z sektora B2B,

● Wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy:

●Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia,

●Wynagrodzenie – podstawa + przejrzysty system prowizyjny,

●Praca stacjonarna w biurze na Saskiej Kępie w Warszawie,

●Kompleksowy onboarding obejmujący wszystkie obszary merytoryczne,

●Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami i markami należącymi do grupy Orion Media Group,

●Udział w konferencjach branżowych,

●Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

●Dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,

●Niezbędne narzędzia do pracy.

Nasza atmosfera pracy sprzyja kreatywności i zaangażowaniu, dlatego szukamy kogoś, kto jest pełen entuzjazmu i gotów na wyzwania. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który ma realny wpływ na sukces naszych klientów!

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536