Junior New Business Development Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat rośniemy organicznie i dostarczamy naszym Klientom najlepszych pracowników.Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół sprzedaży.NIE MUSISZ MIEĆ DUŻEGO DOŚWIADCZENIA. NAUCZYMY CIĘ SPRZEDAWAĆ

Oferujemy:

  • podstawę i bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • naukę pod okiem doświadczonego handlowca
  • pracę w fajnej ekipie, która lubi się również po godzinach (gramy w piłkę, wychodzimy na imprezy, gramy w LOL-a itp.)

Obowiązki:

  • prospecting
  • pozyskiwanie klientów usług rekrutacyjnych (telefon, mail, social media)
  • realizacja planu sprzedażowego
  • współpraca z zespołem rekrutacyjnym
  • opieka nad klientem

Wymagania:

  • nastawienie na realizację celu
  • gotowość do nauki
  • chęć do aktywnego sprzedawania klientowi biznesowemu
  • umiejętność pracy w zespole
  • praca stacjonarna full-time w Warszawie (ok. Pl. Zawiszy)

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w Call Center
  • język angielski poziom B2

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228