Junior Menedżer Zespołu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
TUnŻ Warta S.A
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

Jeśli dążysz do kariery, która przyniesie Ci osobisty sukces oraz pozwoli Ci kształtować sukcesy innych, to jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie.

Dlaczego My?

• Lider Rynku: Warta to symbol jakości i zaufania na ubezpieczeniowym rynku.

• Wyjątkowy system wynagradzania: Nasz system prowizyjny umożliwia osiąganie wysokich dochodów.

• Praca dla Przyszłości: Zdobądź umiejętności, które zawsze będą aktualne.

Dołącz do nas jeśli:

• Potrafisz inspirować i motywować, tworząc zgrany zespół, który osiąga cele sprzedażowe

• Masz talent do rekrutacji i wdrażania nowych członków zespołu

• Chcesz się rozwijać i budować przyszłość razem z wiodącą firmą ubezpieczeniową

• Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz bądź jesteś gotowy do założenia działalności gospodarczej

• Masz doświadczenie w efektywnej sprzedaży i budowaniu relacji z klientami - będzie to Twój dodatkowy atut

Nasze wymagania

Czego Oczekujemy:

• Budowania i zarządzania zespołem Agentów Ubezpieczeniowych, inspirując ich do osiągania doskonałych wyników

• Rekrutowania i zapewnienia im płynnego startu w naszej dynamicznej firmie

• Współtworzenia nowoczesnych strategii sprzedażowych

• Realizacji planów rekrutacyjnych i sprzedażowych

Jeśli gotów jesteś na wyjątkowe wyzwanie i chcesz rozwijać swoją karierę jako Menedżer Zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

To oferujemy

  • Szybka ścieżka przygotowania do roli Menedżera Zespołu i pełne wsparcie mentora czyli Dyrektora Oddziału
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od Twoich osiągnięć i wyników Twojego zespołu
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • Praca w renomowanej i stabilnej firmie, cieszącej się dużym zaufaniem i uznaniem klientów
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

  • Praca Olsztyn
  • Menedżer kultury Olsztyn
  • Menedżer marki Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864