Junior Marketing Specialist
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opieka nad profilami firmy w mediach społecznościowych – publikowanie postów po uzgodnieniu harmonogramu z Marketing Managerem, prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych

  • uzupełnianie i aktualizacja informacji na stronie internetowej firmy

  • koordynowanie kampanii online przy współpracy z Digital Marketing Managerami oraz wspieranie Działu Sprzedaży i Działu Obsługi Klienta w zakresie działań w webshopie oraz wewnętrznych kanałach komunikacji z Klientami/Działem Sprzedaży

  • tworzenie komunikacji do klientów, w tym używanie narzędzi dostępnych w CRM

  • tworzenie i redagowania materiałów marketingowych – ulotek, broszur, reklam, zarówno samodzielnie (przy użyciu programów graficznych tj. Canva, czy pakiet Adobe) oraz przy współpracy z zewnętrznymi agencjami

  • wspieranie Marketing Managera w działaniach związanych z kampaniami offline oraz zakupem gadżetów reklamowych

  • odpowiadanie za magazynek marketingowy oraz współpracę z klientami w tym zakresie

  • wspieranie Marketing Managera w organizacji oraz koordynacji eventów, konferencji i spotkań dla Klientów oraz Pracowników

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1)

  • dobra znajomość mediów społecznościowych i możliwości tworzenia kampanii generującej leady marketingowe i/lub sprzedażowe

  • znajomość narzędzi CMS do zarządzania stronami internetowymi

  • znajomość narzędzi online AdWords, SEO, SEM

  • znajomość systemów do zarządzania stronami internetowymi (CMS)

  • umiejętność tworzenia grafik i pracy w prostych programach graficznych (Canva, pakiet Adobe)

  • nienaganne umiejętności komunikacyjne

  • lekkie pióro, doskonałe posługiwanie się językiem polskim w pismie

  • kreatywność, samodzielność w działaniu, otwartość

  • znajomość programów CRM (np. Microsoft Dynamics) będzie dużym atutem

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na czas zastępstwa (około 1 rok) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy (premia kwartalna, świąteczna)

  • elastyczny czas pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • dofinansowanie do nauki języków

  • parking dla pracowników

  • wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy

  • udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179