Junior Key Account Manager - usługi TSL
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódź Voivodeship, Polska
Colian Logistic Sp z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Do Działu Handlowego poszukujemy klientocentrycznego Junior KAM-a, który we współpracy z zespołem w jednej z naszych lokalizacji podejmie działania handlowe w zakresie:
  • Pozyskiwania nowych klientów w obszarze usług logistycznych,
  • Budowania profesjonalnych i długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Realizowania celów sprzedażowych zgodnie z założonym planem,
  • Regularnego raportowania wyników i analizy efektywności działań,
  • Monitoringu rynku (trendy rynkowe, poziom cen, działania konkurencyjne),
  • Kreowania i wdrażania nowych inicjatyw handlowych, uczestnictwa w projektach marketingowych,
  • Współpracy z działami operacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych,
  • Chęć dalszego rozwijania kompetencji sprzedażowych, a przez to – zwiększenia wpływu na rozwój Organizacji
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, komunikacyjne,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość specjalistycznej wiedzy logistycznej, wyksztalcenie kierunkowe (TSL)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa + atrakcyjny system premiowy),
  • Pracę dynamiczną, pełną wyzwań z możliwością realizowania własnych pomysłów i wizji,
  • Onboarding - kompleksowy program wdrożeniowy,
  • Wsparcie mentorskie managerów i współpracowników,
  • Narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy, samochód),
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Wewnętrzne programy doceniania,
  • Dofinansowanie kursów językowych, szkolenia
  • Pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Kontakt telefoniczny z Działu HR.
  • Spotkanie online z przedstawicielem Działu Handlowego.

W Colian Logistic wierzymy, że logistyka może być nie tylko pracą – także misją i spełnieniem.

Od 15 lat działamy w branży TSL. Jesteśmy polskim kompleksowym operatorem logistycznym, a nasze starania i osiągnięcia doceniają klienci, kontrahenci oraz jurorzy branżowych plebiscytów.

Chcemy być Ikoną gospodarności. W myśl tej tradycyjnej wielkopolskiej cechy stawiamy na efektywne zarządzanie zasobami oraz na rodzinność widoczną w codziennej współpracy i dzieleniu się dobrem.

Drużyna Colian Logistic to zespół fachowców o różnorodnych talentach, kompetencjach oraz osobowościach. Wyznajemy zasadę dzielenia się wiedzą i z chęcią otwieramy się na nowe możliwości, jakie każdego dnia stawia przed nami ta dynamiczna branża.

Nasze Oddziały Spedycji i Spedycji Międzynarodowej oraz magazyny znajdują się w 13 miastach w Polsce.

Przynależność do grupy kapitałowej Colian – lidera na rynku słodyczy i napojów – potwierdza gwarancję bezpiecznej i stabilnej współpracy. To u nas powstają m.in. wafle Grześki, Oranżada Hellena, ciastka Jeżyki, czekolady Goplana, Śliwka Nałęczowska!

Poznajmy się!

  • Praca Stryków
  • Manager Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353