Junior Key Account Manager/ International Key Account Manager
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie relacji handlowych z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Dbałość o utrzymanie długotrwałych, przyjaznych relacji handlowych
  • Nadzorowanie poziomu usługi (stałe reagowanie na potrzeby klientów)
  • Przeprowadzanie systematycznej analizy poziomu sprzedaży we wskazanej grupie klientów
  • Podejmowanie działań w celu zwiększenia rentowności sprzedaży
  • Współpraca z Działem Technologii i Rozwoju Produktu oraz Działem Obsługi Klienta

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w szeroko pojętej sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Zaradność, przedsiębiorczość i zaangażowanie w pracę, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz otwartość na nowe projekty
  • Pozytywne nastawienie -chętnie nauczymy Cię wszystkiego co potrzeba!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
  • Parking dla pracowników
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty

  • Praca Legionowo
  • Manager Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584