Junior Key Account Manager
  • Kobyłka
Kobyłka, Kobyłka, mazowieckie, Polska
Mesgum Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży i obsługi kluczowych klientów firmy (b2b)
  • Pozyskiwanie kluczowych klientów z sektora przemysłu Automotive, AGD, Energetycznego, Gazowniczego oraz innych (b2b)
  • Aktywne poszukiwanie nowych kierunków rozwoju firmy
  • Doradztwo techniczne w zakresie usług produkcyjnych świadczonych przez firmę.
  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących grupy klientów , działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi
  • Kompleksowe przygotowanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Przygotowanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych wspierających proces sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, będzie dodatkowym atutem)
  • Minimalne 3-letnie doświadczenie w sprzedaży b2b (mile widziane doświadczenie w przemyślę Automotive oraz AGD)
  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Znajomość Microsoft Office oraz systemu CRM
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w przygotowaniu ofert przetargowych

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Praca Kobyłka
  • Manager Kobyłka
  • Kobyłka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567