Junior IT Support - wdrożenia
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HR Partner
18. 9. 2024

Szukasz pracy, która umożliwi Ci połączenie kariery z podróżami po całym świecie? A dodatkowo posiadasz doświadczenie w konfiguracji sieci? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co możemy Ci zaoferować!
Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy tworzącej innowacyjne systemy dla branży przemysłowej - lotniczej. Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za wsparcie techniczne oraz konfigurację oprogramowania w różnych lokalizacjach globalnych.
Jeśli jesteś gotowy/a na częste podróże służbowe i chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą propozycją! Miejsce pracy: Dąbrówka - ok. 14 km od centrum Poznania Wynagrodzenie: 4 500 – 6 500 zł brutto
Podróże służbowe: cały świat - częstotliwość wyjazdów zależy od projektów. Czas trwania to maksymalnie 3 tygodnie
Obowiązki:
Przygotowanie i konfiguracja sprzętu (komputery, tablety) u klienta
Instalowanie niezbędnego oprogramowania
Uruchomienie wdrażanych systemów
Testowanie poprawności działania wprowadzanych rozwiązań
Raportowanie napotkanych problemów podczas wdrożenia
Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych
Organizacja zdalnego dostępu do systemów
Przeprowadzanie szkoleń z obsługi wdrażanego oprogramowania
Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie techniczne (preferowane informatyczne)
Podstawowa znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V, Proxmox, KVM)
Znajomość podstaw sieci LAN, WAN, Wi-Fi
Umiejętność podstawowej konfiguracji sieci
Podstawowa wiedza z zakresu systemów MS Windows Server lub Linux oraz usług katalogowych
Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
Dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami
Gotowość do podróży służbowych
Komunikatywność
Analityczne myślenie
Samodzielność i dyspozycyjność
Mile widziane:
Podstawowa znajomość z zakresu języków programowania np. C#
Podstawowa znajomość zagadnień automatyki
Firma oferuje:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z międzynarodowymi projektami
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
Pracę w godzinach 8:00-16:00, praca na obiekcie odbywa się w różnych godzinach - w zależności od specyfiki i wymagań
Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
Udział w szkoleniach Skonfiguruj swoją przyszłość już dziś! Jeśli oferta Cię zainteresowała to zapraszam do kontaktu! Weronika Kantor - Młodszy specjalista ds. rekrutacji +48 884 412 965
KRAZ: 18692

  • Praca Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584