Junior IT Helpdesk Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administracja sprzętem komputerowym i urządzeniami peryferyjnymi (konfigurowanie, wysyłka, zakup sprzętu, inwentaryzacja)
  • Wdrażanie nowych użytkowników (Pomoc przy pierwszej konfiguracji systemu oraz logowaniu)
  • Administracja kontami użytkowników
  • Codzienne wsparcie pracowników i rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Administracja narzędziami pakietu Microsoft 365 (Security, Compatibility, Exchange, Teams, Sharepoint)
  • Zarządzanie siecią biurową (konfiguracja routerów, drukarek)
  • Prowadzanie drobnych napraw sprzętu, wymiany podzespołów, diagnozowanie uszkodzeń

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska Windows
  • Podstawowa znajomość Share Point
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania na komputerach
  • Podstawowa ​znajomość działania sieci LAN (TCP/IP)
  • Podstawowa znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i naukę
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum B2)
  • Podstawowa znajomość administrowania środowiskami Mac, IOS, Android​

To oferujemy

  • Dowolną formę współpracy
  • Pracę z biura z okazjonalną pracą zdalną
  • Szkolenia z zarządzania MDM – Mobile Device Management
  • Możliwość pracy w środowisku chmurowym MS Azzure
  • Pracę w młodej, dynamicznej firmie bez sztywnych reguł korporacyjnych
  • Swobodę w działaniu
  • Możliwość poznania i rozwoju w branży IT
  • Benefity (Opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • Pełne wsparcie w procesie Onboardingu i wdrożenia
  • Świetną atmosferę pracy
  • Pracę w ramach zaangażowanego, doświadczonego i zgranego Zespołu
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080