Junior HR Information System Specialist
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie wdrożenia nowych modułów i funkcjonalności systemu GuideCom
  • monitorowanie i udzielanie wsparcia użytkownikom systemu GuideCom
  • rozwiązywanie problemów, proponowanie i wprowadzanie ulepszeń w systemie
  • wspieranie inicjatyw employer brandingowych zespołu People & Culture w Polsce
  • prowadzenie ewidencji szkoleń
  • organizacja szkoleń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość systemów komputerowych
  • łatwość użytkowania komputera i jego interfejsów
  • komunikatywność i wysoki poziom zaangażowania
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • język angielski – min. B1

To oferujemy

  • Praca hybrydowa (konieczność bycia w biurze w Nowym Tomyślu 2 razy w tygodniu)
  • Zróżnicowana współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Praca z międzynarodowym zespołem ekspertów.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey.
  • Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do posiadanych umiejętności.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia wakacyjna oraz świąteczna, bezpłatna nauka języków obcych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, karta Multisport itp.)

Jeśli cieszysz się na otrzymanie możliwości kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju - dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej.

Tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179