Junior Graphic Designer
  • Myslenice
Myślenice, Myslenice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EXCELLENT S.A
22. 3. 2024

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: Junior Graphic Designer

Zakres obowiązków:

  • tworzenie materiałów graficznych: ulotek, plakatów, folderów, reklam, prezentacji, banerów, katalogów, instrukcji, etykiet,
  • przygotowywanie materiałów do druku z wykorzystaniem wiedzy z zakresu DTP,
  • przygotowywanie projektów graficznych do emisji w Internecie (social media, mailingi, grafiki na strony internetowe),
  • retusz zdjęć,
  • dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów,
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej,
  • poszukiwanie inspiracji oraz współudział w tworzeniu kampanii.

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • znajomość zasad składu oraz przygotowania materiałów do druku,
  • znajomość zasad kompozycji graficznej oraz aktualnych trendów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, w tym pod presją czasu,
  • chęć do nauki i rozwoju,
  • samodzielność oraz własna inicjatywa,
  • terminowość i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, w której:
  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
  • każdy rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy – jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą
  • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • umowę o pracę - zatrudnienie na pełen etat,
  • pracę stacjonarną, po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawą tematycznie, różnorodną pracę,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do kart Multisport, maksymalny pakiet prywatnej opieki medycznej, spotkania integracyjne, kurs języka angielskiego, świadczenia socjalne, możliwość dofinansowania szkoleń przez pracodawcę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714