Junior Export Specialist (new technologies)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie relacji z klientami B2B - firmy, w języku angielskim (nowymi i obecnymi)
  • prowadzenie całego procesu sprzedaży oraz późniejszej obsługi klienta
  • dbanie o odpowiednie wskaźniki wymagań biznesowych (ilość kontaktów etc)
  • aktualizowanie pozyskiwanych informacj do systemu
  • współpraca z innymi działami, kierownikami sprzedaży, zakupami

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1
  • otwartość na wejście do spprzedaży w obszarze bardzo szybko rozwijającego się sektora elektroniki
  • mile widziane (choć niekonieczne) doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta, jeśli jej brak : ukończone studia wyższe
  • bardzo dobra umiejętność zarządzania swoim czasem
  • gotowość do osiągania celów
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne i chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • zainteresowanie sektorem nowych technologii będzie bardzo mile widziane

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe : 7 000 - 10 000 PLN brutto na start
  • dodatkowe bardzo atrakcyjne prowizje na poziomie 5% od wartości sprzedaży, umożliwiające przy realizacji plany podwojenie lub potrojenie wynagrodzenia
  • standardowe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów firmowych : min karta multisport
  • możliwość korzystania z firmowej siłownii
  • bardzo duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o przychodach powyżej 1 miliarda PLN

  • Praca Warszawa
  • Technik technologii drewna Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567