Junior engineer manufacturing - staż
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Jesteś w trakcie lub po ukończeniu studiów inżynierskich na uczelni technicznej?
Płynnie komunikujesz się w jęz. angielskim?
To doskonała szansa dla Ciebie!
Zapraszamy na roczny płatny staż do jednego z naszych klientów!

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Oczekujemy

  • statusu studenta na co najmniej 3 roku (szkoła inżynierska/uniwersytet techniczny) lub ukończenia studiów inżynierskich
  • dyspozycyjności na 60/80/100% etatu
  • zainteresowania technologią
  • pozytywnego nastawienia do wyzwań i zmian
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów i ponowne wykorzystanie sukcesu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • roczny staż w międzynarodowej firmie
  • możliwość pozostania w firmie po ukończeniu stażu
  • coaching i mentoring podczas trwania stażu
  • atrakcyjne wynagrodzenie na czas stażu
  • możliwość rozwoju
  • szeroki pakiet benefitów

Zadania

Podczas stażu będziesz mieć okazję pracować na hali produkcyjnej, stawiając czoła różnym wyzwaniom. Poznasz wiodące technologie, które są znane na całym świecie. Zbudujesz własne kompetencje poprzez doświadczenie zawodowe, mentoring i szkolenia, wykonując zadania pod okiem specjalistów. Będziesz:

  • przeprowadzać badania i analizy strat wydajności (sprzęt, organizacja, umiejętności)
  • zapewniać komunikację między różnymi działami
  • tworzyć programy szkoleniowe dla operatorów i liderów zespołów
  • ustalać narzędzia systematyzacji
  • upraszczać procesy i standaryzować pracę

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889